Jak używać pudru rozświetlającego Inglot?

Puder rozświetlający jest wspaniałym sposobem na to, by codzienny makijaż zdobył blask. Poznaj puder rozświetlający Inglot, który jest wszechstronnym produktem. Można go używać do wielu celów, stosować rozświetlający puder na policzkach, w okolicach oczu a także na kościach policzkowych.
Puder rozświetlający inglot jest też świetnym pudrem wykończeniowym. Łatwo można nim podkreślić i uwypuklić ładne elementy naszej twarzy. Zgrabnie potrafi też maskować te części, które nie do końca nam odpowiadają. Puder rozświetlający Inglot to lekka i sypka formuła o doskonałym stopniu krycia. Zarazem nie jest on ciężkim kosmetykiem, działa naturalnie rozświetając naszą skórę. Pyłek diamentowy pozwala również wzbogacić jego działanie, ożywia i zapewnia długotrwały efekt, a także gładkie i aksamitne wykończenie.

Kiedy używać pudru Inglot?

Puder rozświetlający Inglot to doskonały wybór przy robieniu makijażu dziennego, ale też podczas profesjonalnych sesji beauty. Sprawdza się do skóry suchej i normalnej, a odpowiednio dobrany kolor kosmetyku niweluje przebarwienia i zaczerwienienia, optycznie wyrównuje koloryt naszej skóry.
sposób, aby dodać blasku codziennemu makijażowi. Proszek rozświetlający, podobny do rozświetlacza, to wszechstronny produkt, który może służyć do wielu celów, w zależności od wybranego stylu makijażu. Kiedy już wybierzesz najlepszy odcień dla swojej cery, możesz odkurzyć trochę rozświetlającego pudru na policzkach, kościach policzkowych i okolicach oczu. Możesz także użyć tego produktu jako pudru wykończeniowego! Jeśli chcesz podkreślić swoje cechy, rozważ użycie rozświetlającego pudru jako rozświetlacza.

Jak używać pudru rozświetlającego

Nałóż bazę, podkład i korektor jako podstawę. Przygotuj makijaż, stosując kilka podstawowych produktów. Najpierw wetrzyj bazę w skórę, aby makijaż wyglądał intensywnie przez dłuższy czas. Następnie wyrównaj koloryt skóry za pomocą cienkiej warstwy podkładu. Gdy oba te produkty będą na miejscu, nałóż korektor w kształcie litery V wokół obszaru pod oczami i zmiksuj go w kierunku linii rzęs.
Jeśli używasz gąbki do dnakładania podkładu, spróbuj zwilżyć ją przed nakładaniem jakiegokolwiek produktu. Może to znacznie uprościć proces aplikacji.
Używając pędzli do makijażu, zawsze używaj dużego, puszystego pędzla, aby wzmocnić i zmieszać kosmetyk.
Nałóż różowy odcień na policzki. Nałóż różową warstwę pudrowego różu średniej wielkości pędzlem na jabłka na policzkach. Następnie wymień ten średniej wielkości, na bardziej puszysty pędzel do makijażu w rozświetlającej palecie pudru i nałóż go na róż. Nie przesadzaj z rozświetlającym proszkiem żeby nie zakryć różu na policzkach.
Nałóż korektor na podkład, aby nadać skórze naturalny blask. Po nałożeniu korektora dodaj gładkie wykończenie do tych obszarów za pomocą kilku ruchów rozświetlającego proszku. Skoncentruj się szczególnie na obszarach pod oczami, policzkach i podbródku, a także na każdym innym miejscu, gdzie zaaplikowany został korektor. Spróbuj użyć subtelnego, luminescencyjnego odcienia, który będzie delikatnie błyszczał na Twojej skórze bez nadmiernego blasku.
Aby użyć pudru rozświetlającego jako pudru wykończeniowego, weź dużą, puszystą szczoteczkę i zanurz ją w nagiej palecie rozświetlającego proszku. Używając długich, delikatnych pociągnięć, umieść puder po całej twarzy, aby utrwalić i zakończyć swój makijaż. Skoncentruj się szczególnie na policzkach, czole, brodzie i nosie