Do czego można wykorzystać Kobo korektor pod oczy?

Okazuje się, że znajomość kolorów przydaje się nie tylko w szkole podstawowej. Chociaż korektory do nakładania na skórę mogą czasami nie zachęcać swoim wyglądem, często są w rzeczywistości sekretem idealnej cery. Według profesjonalistów, korektor błyskawicznie usuwa przebarwienia i cienie pod oczami. Kobo korektor pod oczy to bielizna modelująca pod Twoją sukienkę pięknych rzęs i pełnych ust.
Kobo korektor pod oczy zapewnia natychmiastowe i szybkie rozwiązanie problemów związanych z pielęgnacją skóry, takich jak pigmentacja, zaczerwienienie, cienie i matowość. Łącz i mieszaj, aby stworzyć idealne uzupełnienie podkładu i nadać skórze blask.

Mogą wydawać się niepotrzebnym dodatkiem do makijażu, ale zaufaj nam, korektor sprawi, że Twoja cera pozwoli Ci nadać odpowiedni blask Twojej cerze, maskując niedoskonałości..

Niesamowite działanie kobo korektor pod oczy

Kryjący i neutralizujący cienie pod oczami – KOBO korektor pod oczy to odporny na ścieranie korektor rozświetlający. Wyposażony w aplikator z pacynką, który ułatwia nakładanie kosmetyku. Posiada on konsystencję na tyle lekką, że łatwo go rozprowadzać jednak szybko zasychając może być trudny do wklepywania. Warto przyłożyć się do tego i zrobić to szybko po użyciu.
Kobo korektor pod oczy sprawdza się także jako kosmetyk, który skutecznie nawilża twarz. Jego formuła oparta na maśle shea i olejku z pestek moreli sprawia, że jest on odporny na ścieranie a także nie przesusza naszej skóry.
Konturowanie na życzenie
Często używany również jako kosmetyk do konturowania. Wybierając jaśniejszy odcień niż nasz podkład możemy nadać odpowiedni kształt naszym oczom czy wysmuklić nos. Zarazem korektor nie podkreśla negatywnych zmian na naszej skórze takich jak zmarszczki czy suche skórki.

Jaki odcień korektora będzie dla mnie najwłaściwszy?

Wybór odpowiedniego korektora korygującego kolor naszej cery sprowadza się do dwóch rzeczy: koloru i spójności. Jeśli masz ekstremalny przypadek przebarwień, potrzebujesz cięższego produktu o bardziej intensywnym odcieniu. Aby wyrównać przebarwienia od łagodnego do umiarkowanego, potrzebujesz formuły sheerer o delikatniejszym odcieniu.
Jeśli jesteś zdezorientowany co do tego, jaki kolor uzyskać, zapoznaj się z kołem kolorów: kolory uzupełniające lub przeciwieństwa na kole kolorów, anuluj się nawzajem.

Jak używać korektora?

Podstawowe zasady są proste i dość łatwo się ich nauczyć. Dopiero zagłębienie się w szczegółowe konturowanie twarzy korektorem może przysporzyć na trochę problemów, ale bez stresu, tego również można się nauczyć. Użyj odpowiedniego odcienia, aby zakryć przebarwienia, a następnie delikatnie wklep go w wybrane miejsce.
Korygowanie twarzy korektorem nie jest zbyt trudne, jeśli poświęcisz czas na zrozumienie potrzeb przed rozpoczęciem. Jest to jednak kosmetyk bardzo ważny i nie powinno go zabraknąć w waszej kosmetyczce. Pozwala on bowiem na doskonałe wymodelowanie partii twarzy a zarazem podkreśla te jej części, na których chcemy, by skupiła się uwaga.