Pomadki i szminki, które uratują Twój dyskomfort – pomadka i szminki Kobo

Trwały makijaż – zbawienny na parę godzin

Rano dokładasz wszelkich staranności, aby Twój makijaż był jak najbardziej trwały, ponieważ wychodzisz na parę godzin do pracy, czy do jakiejś znajomej, a co gorsza – na imprezę, dyskotekę, gdzie tam jego trwałość jest istotna. Znasz coś takiego, jak ten moment, gdy wychodząc z domu wykonasz idealny makijaż, a już po jakimś czasie podczas większego zgromadzenia ludzi, duszności w pomieszczeniu czujesz jak on się rozpuszcza? Zapewne nie Ty jedna, ponieważ jest to naturalne, gdy nie dostarczasz swojej cerze powietrza, na której gromadzą się kropelki potu – a potem odbija się to na Twoim makijażu. Jest na to na szczęście parę rozwiązań! W większości sklepach kosmetycznych, możesz dostać bibułki matujące, które – hamują nadmierne sebum, oraz efekt ,,świecenia się’’ twarzy. Mają w sobie dodatkowe drobinki, utrwalające make – up.

Pomadka i szminki Kobo

Wystarczy, że przyłożysz ją do twarzy i zaczniesz ją wklepywać w pojedynczych miejscach, a ona ściągnie z Ciebie niezbędny ,,tłuszcz’’ z cery. Jest idealny do torebki i na każdą okazję, możesz użyć jej wszędzie. Jeszcze innym rozwiązaniem jest już nam bardziej znany – utrwalacz do makijażu. Stosuje się go zaraz po wykonanym make – upie, ma w sobie pompkę tak samo jak perfumy, a zatem należy go rozprowadzić po twarzy w odległości kilku centymetrów, zamykając oczy. Dzięki temu będziesz mieć trwalszy makijaż na dłużej bez żadnych zmartwień o to, że krótko przetrwa. Na rynku znajduję się zresztą coraz więcej rozwiązań dla kobiet! A co z makijażem? Dość popularne są obecnie pomadki i szminki, takie jak: szminki kobo oraz pomadka kobo Dlaczego?

Rozwiązanie problemu ,,zjadania szminki’’

Nadchodzi ważne wydarzenie, na które się szykujesz? Oprócz trwałości makijażu, który jest irytujący zwłaszcza latem (gdzie tak naprawdę najlepiej go nie robić), jest szminka, bądź też pomadka na ustach. Niestety, często nie jest wytrzymała, zwłaszcza gdy jemy często, albo nawet jak pijemy, wciąż masz poczucie, że wraz z tym zmyła Ci się. Oczywiście, dzieje się tak, kiedy używasz klasycznej szminki, ale w momencie, gdy postawisz na matową, to tak naprawdę ułatwisz swoje życie. Konsystencja pomadek, szminek kobo jest kremowo – żelowa, a zatem przyjemnie i łatwo nakłada się ją na usta. Posiada dobrej jakości pigment, ponieważ wystarczy tylko jedno pociągnięcie aplikatora. Na początku ma płynną konsystencję, ale po dłuższym czasie zastyga i staje się matowa. I tutaj znajdują się powody, dlaczego warto się na nie zdecydować: Otóż znikną Twoje problemy związane z odbijaniem się ust na szklankach, kieliszkach, nie będziesz musiała zdejmować wacikiem nadmiaru pomadki. Nie rozciera się, ani nie zostawia śladów poza konturem ust. Obecność na oficjalnych wydarzeniach nie będzie dla Ciebie krępująca, bo nie schodzi ona tak łatwo, a jak już to bardzo równomiernie. Od czasu do czasu można zajrzeć oczywiście w lusterko i nanieść ewentualne poprawki, ale nie jest to raczej potrzebne. Kolorów masz do wyboru kilka, także nie musisz się martwić o to, że nie będzie do Ciebie pasować, ponieważ występują od czerwieni, do jasnych brązów, czy też delikatnego fioletu. Warto jednak ostrzec – długa jest jej trwałość, ale ciężej ją zmyć! Nie wystarczy woda, ale dobry płyn micelarny, należy mocno wacik przyłożyć i przetrzeć nieco mocniej. Ale dla takiego efektu warto!