Skuteczna dieta: cellreset dieta

Osoby interesujące się zdrowym trybem życia na pewno już nie raz słyszały o haśle cellreset dieta. Polega ona właśnie na resecie organizmu trwającym 28 dni. W tym czasie następuje całkowite oczyszczenie organizmu, a równocześnie odżywiania komórek naszego organizmu dzięki tej diecie. W ten właśnie sposób następuje znaczna utrata wagi i możemy w ciągu miesiąca pochwalić się zgrabną sylwetką. Wbrew pozorom mogą z niej skorzystać także osoby szczupłe pragnące pozbyć się z organizmu szkodliwych substancji i odżywić komórki swojego ciała. Suplementacja wykorzystywana w trakcie kuracji zawsze musi być najwyższej jakości.

Trzy etapy diety cellreset

Program opiera się na trzech etapach, z których pierwszym jest oczyszczenie (detoks/faza aktywacji). Polega ona na stopniowym oczyszczaniu naszego organizmu i trwa ona 28 dni w trakcie których wprowadzamy do naszego menu dużo warzyw. Następna faza trwająca aż 90 dni to stabilizacja (faza programowania) i pomaga nabierać zdrowych nawyków żywieniowych a tym samym utrzymania zgrabnej sylwetki. Z kolei trzecia faza, czyli naturalna równowaga (faza nowego życia) trwa już do końca życia i pozwala utrzymać osiągnięty efekt. w trakcie tego etapu musimy pamiętać o ścisłej diecie tylko kilka dni w miesiącu.

Cellreset dieta – korzyści

Dzięki tej diecie uda nam się wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe oraz spożywać 4 posiłki dziennie o regularnych porach, oraz zaczniemy zwracać uwagę na to co jemy. Odzyskany kondycję i dobre samopoczucie. Ponadto wystąpią dolegliwości bólowe związane z metabolizmem. Ponadto oczyścimy organizm z toksyn i odżywimy komórki naszego ciała oraz uzyskamy odmłodzenie naszego wieku metabolicznego. Obniżymy również poziom cholesterolu i wyregulujemy poziom cukru we krwi.

Cellreset dieta – ważna stabilizacja

Bardzo ważnym etapem jest czas stabilizacji, w trakcie którego nabieramy zdrowych nawyków żywieniowych. Należą do nich pijcie przed posiłkiem, 20 minut przeznaczone na posiłek, w tym długie przeżuwanie. Dieta powinna być oparta na warzywach i innych zdrowych produktach spożywczych. Dzięki temu etapów nie padniemy ofiarą efektu JO-JO. Nawet jeśli pozwolimy sobie jednego dnia na trochę więcej, to następnego dnia trzymając się ściśle diety nie będziemy się martwić o dodatkowe centymetry w talii.
Jak widać wprowadzenie do naszego życia zdrowych nawyków żywieniowych wcale nie jest trudne i czasochłonne. Wystarczy kilka miesięcy, by móc cieszyć się zdrowiem i zgrabna sylwetka przez długie lata. Pamiętajmy jednak, że wszystko zależy od nas i naszej samodyscypliny.