Jak stworzyć odpowiednie wypełnianie brwi?

Ponieważ twoje oczy są zwierciadłem duszy, twoje brwi są eleganckimi zasłonami, które w fantazyjny sposób kształtują twoją twarz i nadają jej strukturę. Dlatego ważne jest, abyś nie ich zaniedbywał faktycznie poświęcił na wypełnianie brwi czas, na który zasługują. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak wprowadzić się w wypełnianie brwi podczas codziennego makijażu.

1. Wykonuj strząsające ruchy, aby tworzyć najbardziej realistycznie wyglądające włoski.

Nie wypełniaj brwi jednym, ciężkim uderzeniem jakiegokolwiek produktu. Celem są tutaj małe ruchy przypominające włosy, więc będziesz chciała użyć małych ruchów, aby nałożyć ołówek (lub zagięty pędzel zanurzony w pudrze do brwi) Wypełnianie brwi kierujemy w stronę, w którą rosną twoje włosy.

2. Trzymaj tył brwi w ryzach.

Przesunięcie tyłu brwi może wywołać efekt opadania, ściągając twarz w dół i powodując smutek. Twoje brwi naturalnie zatrzymują się w miejscu, które unosi twarz do góry i na zewnątrz, co właśnie chcesz utrzymać. Aby zmierzyć, gdzie kończy się dół brwi, umieść ołówek na początku brwi a po przekątnej na nozdrzu i wyrównaj go z bokiem oka. Tam, gdzie ołówek uderza w kość brwiową, powinien kończyć się koniec brwi (lub może być przedłużony), tak aby nie wyglądał na fejkowy.

3. Użyj odpowiedniego łuku.

Jeśli nie urodziłaś się z wysokim łukiem, a chcesz stworzyć łuk subtelny, przyłóż ołówek do brwi do nozdrza i wyrównaj go po przekątnej środkiem oka. Właśnie tam każdy łuk powinien iść naturalnie.
Następnie weź szczoteczkę szpulkową, aby zaczesać włosy brwi w dół. Następnie, korzystając z wybranego produktu do brwi (kluczem jest tutaj ołówek i lekki dotyk!) nieznacznie zmieniaj kształt brwi, tworząc lekki szczyt w miejscu, w którym znajduje się twój naturalny łuk. Na koniec włóż włosy brwi z powrotem na miejsce szpulą, aby opadły na miejsce i aby łuk wyglądał naturalnie.

4. Wytrzyj wszelkie ostre linie.

Odwzorowanie kształtu brwi ołówkiem, a następnie nie roztarcie, może być znakiem ostrzegawczym, że są one sztucznie narysowane. Szybka pomoc? Stwórz swój kształt za pomocą drobnych, podobnych do włosów pociągnięć, bez względu na to, czy używasz ołówka, pędzla ustawionego pod kątem, pokrytego pudrem do brwi, czy tuszu do rzęs, a następnie szpulki, aby wygładzić ostre linie delikatnymi ruchami do przodu i do tyłu .

5. Nadaj swoim brwiom odpowiedni kształt.

Niesforne, pomalowane brwi są, jak wiadomo atrakcyjne, więc nie mam na myśli tego rodzaju wyglądu. To, o czym mówię, to niezadbane brwi, które dzięki niewielkiemu ukształtowanemu, naprawdę mogą nadać twojej twarzy więcej struktury. Nie masz czasu na spotkanie z ekspertem od brwi? Wypełnianie brwi zacznij od użycia naturalnego kształtu brwi (większość twoich włosów jest tam, gdzie leży twój kształt) i wyrwij włoski poza naturalnym kształtem, aby uzyskać idealne łuki.

6. Zadbaj o swoje rzadkie miejsca.

Jeśli w przeszłości padłeś ofiarą nadmiernego wyskubywania wiedz, że nie jesteś sam. Aby zamaskować rzadkość, wypełnij wszystkie miejsca pudrem do brwi za pomocą kątowego pędzla lub możesz wybrać ołówek. Następnie ułóż brwi na swoim miejscu za pomocą tuszu do rzęs – bezbarwnego lub przyciemnionego.