Trening milon

Współczesna wiedza na temat ludzkiego ciała (jego budowy i funkcjonowania) pozwoliła na stworzenie unikatowego treningu milion, który polega na wykorzystaniu wysokiej klasy sprzętu
do ćwiczeń w określonej kolejności i czasie. Jego dodatkowym atutem jest automatyczne dopasowanie urządzeń do ćwiczeń za pomocą indywidualnej karty. Trening milon jest łatwy, efektywny i bezpieczny. Jego podstawowym założeniem jest tak zwany obwód zdrowia złożony z 12 urządzeń do ćwiczeń ustawionych w kręgu. W pierwszej kolejności ćwiczymy na sześciu urządzeniach siłowych po jednej minucie, oraz sześciu urządzeniach cardio, ale już trochę dłużej. Przy czym na dwóch z nich uczestnicy treningu ćwiczą po 4 minuty.

Cechy treningu milon

Trening milon jest stosunkowo krótki, ponieważ trwa tylko 35 minut. ale Czy na pewno? Dzięki odpowiednio ułożony ćwiczeniom nawet po zakończeniu treningu organizm nadal kontynuuje spalanie tkanki tluszczowej i kształtowanie sylwetki, więc możemy szybko zauważyć pierwsze efekty treningu. Dzięki nowoczesnym technologiom w trakcie treningu nie musimy regulować urządzeń, poniewaz dopasowują się do nas automatycznie dzięki użyciu specjalnej karty. Ma to również wpływ na jakość i bezpieczeństwo treningu. Jak już wspomnieliśmy wyżej trening ten jest bardzo efektywny. Wystarczy raptem kilka sesji by znacząco przybliżyć się do zamierzonego efektu. Przyjmuje się, że jest o 35% skuteczniejszy niż inne treningi. Nie obciążamy także naszego ciała. Najważniejsze cechy tego treningu to: efektywność, szybkość, łatwość i bezpieczeństwo. W trakcie treningu możemy korzystać z takich urządzeń jak:
– Leg Extension;
– Chest press;
– Seated rowing;
– Leg Extension;
– Leg Curl;
– Abdominal Crunch.
Jednak warto pamiętać, że urządzeń do ćwiczenia w ramach tego treningu jest znacznie więcej, niż tych wymienionych powyżej. Mają one zastosowanie do kształtowania konkretnych partii naszego ciała, tak by je wyszczuplić i wyrzeźbić. Najważniejsza jest systematyczność i prawidłowe wykonywanie ćwiczeń. Wówczas na pewno osiągniemy zamierzony cel i zgrabna sylwetkę.
Z tych powodów warto zapoznać się z ofertą siłowni w naszej najbliższej okolicy, prawdopodobnie bardzo szybko będziemy mogli zapisać się na trening milon i tylko czekać na pierwsze efekty pracy na siłowni. Pamietajmy również, że nasze treningi powinny być dopasowane do celu jaki planujemy osiągnąć, ponieważ jeśli przecieazymy organizm, to nie będzie dla nas wcale takie zdrowe. Warto również zacząć trening dla samego siebie, żeby wzmocnić organizm.